Moja własna strona na serwerze bnx.pl (ustaw w panelu admina)
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 30
Najnowszy Użytkownik: pawelfabian
Zobacz Temat
Moja własna strona na serwerze bnx.pl (ustaw w panelu admina) | Oszust | Opinie do-rada
Autor Mazak
wisla44
Super Administrator

Data rejestracji: 06.10.11
Dodane dnia 07-10-2011 14:42
Witam!
Jestem jedną z wielu osób oszukanych przez pana R. Mazaka. Pan Radosław NIE JEST PRAWNIKIEM, gdyż nie ma takiego wykształcenia. Jego firma do-rada oferuje "darmowe porady prawne", za które trzeba później "słono" płacić. Z jego usług skorzystało wiele osób, w okolicach powiatu pszczyńskiego, od których wyłudził znaczne sumy pieniędzy. Ludzie ci szybko się zorientowali, z kim mają do czynienia i postanowili działać razem w tej sprawie, donosząc oszustwa popełniane przez pana Mazaka do prokuratury w Pszczynie. Sprawa aktualnie toczy się w Sądzie Rejonowym w Siemianowicach Śl, gdzie jest 68 osób oszukanych przez R. Mazaka. Sprawa w siemianowickim sądzie toczy się w żółwim tempie, a w tym czasie pan Radosław Mazak rozszerzył swoją oszukańczą działalność na duże miasta województwa śląskiego, takie jak: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Katowice, Mysłowice, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Wodzisław, Zabrze, Żory. W tych miastach mieszczą się jego kancelarie prawnicze, w których nadal oszukuje. Osoby skłonione przez niego do podpisywania umów na świadczenie przez niego usług, powinny odstępować od tych umów powołując się na wprowadzenie przez niego w błąd. Błąd ten polega na tym, że poszkodowani podpisując umowę działają w przekonaniu, iż Radosław Mazak jest prawnikiem. Każdy ma prawo do odstąpienia od takiej umowy w ciągu roku od jej podpisania. Jeżeli chcą państwo dowiedzieć się więcej o działalności R. Mazaka podaję mail kontaktowy: wisla44@gmail.com
[color=red][/color]
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Mazak
syla026
Użytkownik

Data rejestracji: 29.11.11
Dodane dnia 29-11-2011 17:06
Witam. Co tu tak cicho? Nie ma więcej oszukanych przez Mazaka? Szukałam taj stronki od jakiegoś czasu i się udałosmiley Wiadomo że oszukanych jest duużo więcej.... więc piszcie kochani! Może wreszcie jakieś media zainteresujemy tą sprawą bo jak narazie Mazak nie robi sobie z sądów i ludzi absolutnie nic! Pozdrawiam poszkodowanych i zachęcam do kontaktu.
Gibson001
Użytkownik

Data rejestracji: 30.12.11
Dodane dnia 30-12-2011 17:28
Witam. Dzisiaj moja mama podpisała z tym człowiekiem umowę na roznoszenie ulotek. Jednak po przeczytaniu opinii w internecie załamała się. Nie chce pracować za darmo, a tym bardziej płacić absurdalnej kary za niewywiązywanie się z umowy.
Edytowane przez Gibson001 dnia 04-02-2013 20:45
manik79
Użytkownik

Miejscowość: Katowice
Data rejestracji: 06.01.12
Dodane dnia 11-01-2012 08:46
JA OGLĄDAŁEM.MYŚLE ZE TAKIE COS TO TYLKO W POLSCE JEST MOŻLIWE.!!!smiley
rigi75
Użytkownik

Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 12.01.12
Dodane dnia 31-05-2012 15:28
Jako klient do-rada, właśnie przegrałem proces, sąd uznał ze skoro podpisałem zlecenie a mazak napisał pierwsze pisma to muszę zapłacić choćbym tych pism nie odebrał. Mazak przedstawił nagrania z rozmów ze mną, a sąd stwierdził, że nie mówił , że jest prawnikiem. Przez to muszę zapłacić 2 razy więcej a ponadto koszta sądowe i odsetki. Popłynąłem przez to zamiast na 700 zł jak było w zleceniu na ponad 2 tysiące, jeśli ktoś miał podobną sytuację odradzam się sądzenia się z nim, on ma wszystko nagrane i nie da się mu niczego udowodnić.
Oszukana18
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 14.06.12
Dodane dnia 14-06-2012 18:08
nagrywać bezprawnie kogoś nie można. musi się pierwsze zapytać czy może nagrać rozmowę czy nie.. czyli mogłeś go posądzić o to że ty nie zgodziłeś się na nagrywanie rozmowy i jest to bezprawne.

Oszukana18
rigi75
Użytkownik

Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 12.01.12
Dodane dnia 22-06-2012 15:45
Zobaczcie sobie na www.do-rada.pl co Mazak ujawnił.
Na tej stronie w pod stronach rfotor1; i rpismar1;
I co teraz robić?
Autor RE: MAZAK i jego oszustwa
Dave Gahan
Użytkownik

Data rejestracji: 10.07.12
Dodane dnia 10-07-2012 15:00
powoli jednak rozkreca sie kampania any MAZAKOWA . Staram sie jak najbardziej naglosnic oszustwa jakie popelnia pan FLAMASTER smiley . Bedąc jego ofiarą nie boję sie walczyc z nim ........... wszystkich tych którzy takze stali sie jego ofiarami zachecam aby robili to co moze przyniesc im zadoscuczynienie ........ jest wiele osób ktore pomagają mi w tym i dziekuje za to ...... to co wiem przekazuje dalej . Sila lezy w nas i pozwach zbiorowych ....... nie wolno nam zrezygnowac w polowie walki bo ta gnida tylko liczy na to ...... wiec z lekką ironią napiszę ... W KUPIE RAZNIEJ .....
Autor RE: MAZAK i jego oszustwa
Dave Gahan
Użytkownik

Data rejestracji: 10.07.12
Dodane dnia 10-07-2012 15:51
rigi75 napisał/a:
Jako klient do-rada, właśnie przegrałem proces, sąd uznał ze skoro podpisałem zlecenie a mazak napisał pierwsze pisma to muszę zapłacić choćbym tych pism nie odebrał. Mazak przedstawił nagrania z rozmów ze mną, a sąd stwierdził, że nie mówił , że jest prawnikiem. Przez to muszę zapłacić 2 razy więcej a ponadto koszta sądowe i odsetki. Popłynąłem przez to zamiast na 700 zł jak było w zleceniu na ponad 2 tysiące, jeśli ktoś miał podobną sytuację odradzam się sądzenia się z nim, on ma wszystko nagrane i nie da się mu niczego udowodnić.

mysle ze powinienes udac sie do OCHRONY KONSUMENTA i zlozyc kasacje wyroku podac powod ze nie jestes jedynym przypadkiem tego typu oszustwa przez Mazaka .............. poza tym PAMIETAJ ze mozesz sam wystapic o to ze zaplacisz odszkodowanie wspolmierne do wyrzadzonej straty moralnej jakiej doznal MAZAK ..... w zwiazku z faktem ze jego strata jest minimalna a wysokosc odszkodowania nie wspolmierna do szkody masz prawo do zoobligowania sie poniesienia strat w wysokosci np 5 zl ..............smileysmiley
Autor RE: mazak c.ul!!!!!
ecio
Użytkownik

Miejscowość: Ruda Śląska
Data rejestracji: 10.12.12
Dodane dnia 10-12-2012 13:28
siema rigi75 wiesz co ci powiem durnoty piszesz nie zniechęcaj ludzi oni maja walczyc z gnojem!!!! To ze ty jestes słaby i sie poddałes twoja sprawa ale nie pisz ludzie odpuscie bo i tak przegracie gówno prawda ja z nim wygrałem i tez podpisałem i tez byłem nagrywany ale on do tego niema prawa nie moze cie nagrywac bez uprzedniego powiadomienia no i oczywiscie musisz sie na to zgodzic takie jest prawo ale mazak napewno o tym dobrze wie bo niby jest prawnikiem!!!! Ludzie nie czytajcie takich głupot co pisze rigi75 on sie poddał i przegrał z tym gnojem trzeba walczyc on tak naprawde nikogo nie nagrywa a jak maq cos nagrane to jest to fałszywe nic nie mozna zrozumiec jezeli przedstawi to nagranie w sadzie pozatym moje zlecenie niby wykonał ale ani ja ani sad tego zlecenia nie widział. pozatym ludzie powołujcie sie na TVP! Expres reporterów na internecie znajdziecie z nim odcinek gdzie była robiona konfrontacja gdzie głosno i wyraznie powiedział tak zajmuje sie sprawami prawnymi jestem dyplomowanym prawnikiem! Ludzie zapraszam na moja strone facebook stworzyłem ja po to by społecznosc facebookowa tez sie właczyła do akcji Anty Do-Rada Raus ludzie musimy sie zebrac wszyscy i go zniszczyc cierpią niewinni schorowani starsi ludzie on nie jest człowiekiem ani zwierzeciem tylko kupą gówna
roki
Użytkownik

Data rejestracji: 09.11.13
Dodane dnia 09-11-2013 11:42
Wszystkie osoby pokrzywdzone w sprawie ulotek mogą zgłaszać się do Prokuratury w Rybniku tam jest już sześć osób które są w pozwie zbiorowym przeciwko temu panu, a prokuratura zezwala na dołączenie kolejnych osób ,zaznaczam że dołączając się wstrzymujecie wszelkie sprawy w sądach toczące się przeciwko wam dopuki ta sprawa karna przeciwko niemu nie zostanie zakończona, tak stanowi prawo,to może być ostatni wasz ratunek by się bronić, czym więcej osób tym gorzej dla Radosława M.
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

roki
09/11/2013 11:42
Wszystkie osoby pokrzywdzone w sprawie ulotek mogą zgłaszać się do Prokuratury w Rybniku tam jest już sześć osób które są w pozwie zbiorowym przeciwko temu panu, a prokuratura zezwala na dołączenie ko

dodo1994
24/08/2012 23:00
Osoby które roznosiły ulotki w firmie do-rada i czują się oszukane, niech piszą na adres mamabasia@op.pl.

dodo1994
13/07/2012 13:04
Każdy, kto czuje się oszukany przez radosława mazaka i przede wszystkim chce z nim walczyć niech do mnie pisze. Pozdrawiam - mamabasia@op.pl

dodo1994
13/07/2012 13:02
Potrzebuję ludzi ( do dochodzenia śledczego), którzy tylko potwierdzą swoje sprawy. Wypowiedziałam mazakowi wojnę, ale muszę mieć ,, żołnierzy,,Trzymajmy się zasady, że AMERYKA NIE NEGOCJUJE Z TERRORY

dodo1994
13/07/2012 13:01
Nie wiem dlaczego się boicie MAZAKA ? To tylko mały, zagubiony człowieczek, który dla korzyści majątkowych zrobi niemal wszystko. Potrzebuję ludzi ( do dochodzenia śledczego), którzy tylko potwierdzą

dodo1994
13/07/2012 13:00
Każdy, kto czuje się oszukany przez radosława mazaka i przede wszystkim chce z nim walczyć niech do mnie pisze. Jestem już po publikacji w gazecie, po programie telewizyjnym, teraz współpracuję z pro

jolanta
11/07/2012 19:11
witam jestem osoba poszkodowana przez pana Mazaka jesli jest pan mi wstanie pomóc zwracam sie do pana z taka prośba

Ania
07/07/2012 13:17
Witam jestem najnowsza ofiara tego oszusta.Teraz grasuje w Tarnowskich Górach

dodo1994
24/06/2012 23:53
CZEKAM NA CHETNYCH. PISZCIE - mamabasia@op.pl

dodo1994
23/06/2012 22:19
Piszcie jak najszybciej, bo mam już propozycję.

Archiwum

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie